Porady
Zobacz film instruktażowy

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego z serii filmowych porad z zakresu aranżacji i technicznej obsługi akwariów.
Najnowszy film pokazuje jak w łatwy sposób, stosując nasz najnowszy produkt do czyszczenia akcesoriów szklanych - Aqua Cleaner i Aqua Cleanrt Box, można perfekcyjnie wyczyścić niedostępne, lub trudnodostępne elementy wyposażenia akwarium.

Więcej…
 
Czyszczenie akcesoriów szklanych przy pomocy Aqua Cleaner i Aqua Cleaner BOX

Jeżeli rurki, dyfuzor i inne akcesoria zarosły glonami, wyglądają nieładnie, a dyfuzor CO2 przestał pracować efektywnie - powinieneś je wyczyścić.

Przedstawiony materiał pomoże Państwu perfekcyjnie wyczyścić trudnodostępne, szklane elementy wyposażenia akwarium.

Najechanie kursorem myszki na obrazek powoduje wyświetlenie opisu. Kliknięcie w obrazek powieksza go.

Więcej…
 
Shrimp Mineral i jego używanie razem ze Shrimp Sand

Krewetki słodkowodne zdobywają coraz większą popularność. Jak większość egzotycznych zwierząt i one mają specyficzne wymagania, którym jednak należy sprostać. Do prawidłowego rozwoju potrzebują miękkiej lecz bogatej w minerały wody, o odczynie (pH) lekko kwaśnym. Przy takich parametrach wody, krewetki łatwo przechodzą wylinki i zdrowo się rozwijają. Zapewnienie, optymalnych dla krewetek, parametrów wody, na pierwszy rzut oka wydaje się trudne, dlatego warto zainteresować się produktami Aqua Art stworzonymi z myślą o hodowcach krewetek, którzy chcą swoim podopiecznym zapewnić najlepsze warunki.

Więcej…
 
1-2-GROW rośliny z uprawy invitro

1-2-GROW to rośliny urawiane w sterylnych warunkach z wykorzystaniem metody in-vitro, wolne od chorób, glonów, ślimaków i szkodników!

Produkty 1-2-GROW oferują solidny początek Twojego akwarium. W porównaniu do zwyczajnych wodnych roślin, z jednej rośliny 1-2-GROW osiągniesz więcej materiału roślinnego niż ze standardowej rośliny w koszyczku.

Przy dostarczaniu odpowiedniej ilości światła i odpowiednim odżywieniu, możesz się spodziewać w przeciągu 30 dni wzrostu rośliny o około 20cm.

Więcej…
 


Copyright 2010 Aqua-art