Nowa gama preparatów Aqua Art

aqua-art-nowe

Aqua Art zrobił refresh gamy produktów płynnych. Mamy teraz nowe ujednolicone etykiety, udoskonalone składy oraz trzy nowe oczekiwane przez klientów pozycje.

K+ - nawóz potasowy do mocno zarybionych zbiorników (dostępny w opakowaniu 100 ml i 500 ml). Potas zawarty w K plus, to jeden z podstawowych składników odżywczych dla roślin. Kplus sprawia, że azot i fosfor trafiające do wody akwarium, z procesów przemiany materii, stają się łatwo przyswajalne dla roślin. Dopracowany skład i łatwo przyswajalna forma potasu, gwarantują wzrost i piękny wygląd roślin. Zapobiega gubieniu dolnych liści oraz ich dziurawieniu. K plus podawany do wody wodociągowej przed jej podaniem do akwarium, ułatwia neutralizacje chloru.

Shrimp Mineral - tonik mineralizujący dla akwariów z krewetkami, produkt komplementarny do ShrimpSand’u. (dostępny w opakowaniu 100 ml i 500 ml). Shrimp Mineral to preparat dostarczający krewetkom niezbędnych minerałów, których często brakuje w miękkiej wodzie. Zalecany dla wszystkich gatunków krewetek karłowatych a szczególnie polecany dla krewetek „Bee”. Podnosi twardość ogólną (GH) wody nie zmieniając jej twardości węglanowej (KH) oraz odczynu pH.

Nasze znane i lubiane PG Makro dostało przydomek 'RED’ i nazywa się teraz Macro RED. Do gamy dołączyło Macro Green nawóz adresowany do wolniej rosnących roślin i mniej oświetlonych zbiorników. (dostępny w opakowaniu 100 ml i 500 ml). Macro Green to nawóz makroelementowy skomponowany specjalnie dla gatunków roślin, wolno rosnących takich jak: Microsorium, Bolbitis, Anubias i innych, niewymagających zbyt dużego natężenia światła. Wzbogaca wodę w niezbędne dla roślin wodnych makroelementy (azot, fosfor i potas) w optymalnych ilościach i proporcjach. Łatwo przyswajalna forma oraz zbilansowane składniki, zapewniają szybkie wchłanianie przez rośliny oraz nie pozostawianie żadnych elementów balastowych w wodzie.

 
Copyright 2010 Aqua-art